«Яка гидота ця ваша заливна риба» або замовляємо правильно рибу в ресторані

Журналіст «Таємного агента» Таня Сорокоус розповіла, як захистити себе від «такої гидоти»

Заклади громадського харчування пропонують клієнтові рибні страви на будь-який смак. Як традиційні для українців, так і екзотичні. Об’єднує їх одне – клієнт не бачить як, коли та з якої риби приготована страва.

Звичайно, після подачі на стіл визначити свіжість риби досить складно. Приправи або соуси можуть геть заглушити неприємний запах або присмак. Але від отруєння соуси і приправи не захистять. Отже, що рекомендує Тетяна Сорокоус, аби відстояти свої права і не отримати «рибну бомбу сповільненої дії» замість смачної вечері.

Cейчас смотрят

Дивись всі влоги «Таємного агента»

Іще перед замовленням розпитайте свого офіціанта: з якої риби та коли приготована страва. Не лінуйтесь і не соромтеся убезпечити себе ще на цьому етапі.

Після подачі страви ви розумієте, що вона вам не подобається. Одразу вимагайте в офіціанта документи на страву: про інгредієнти, терміни виготовлення. Якщо офіціант їх не надає – викликайте адміністратора закладу. Адміністратор відмовляється показати документи – вимагайте книгу скарг і не їжте страву.

А основна порада від Тані Сорокоус – ніколи не бійтеся відстоювати свої права споживача. Вимагайте всіх можливих підтверджень того, що запропонований вам продукт відповідає якості. Таким чином, ваша безпека – у ваших руках!